FreeBuild/Survival

Survival łamany przez freebuild to jest to czego pragniesz


#1 2012-01-05 23:33:15

smola1916

Gracz

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 2
Punktów :   

Event

Siema, dziś wpadłem na pomysł, aby zrobić event, trochę prosty ten event, zawsze coś. Więc:
Nazwa Eventu: Wielki Blok
Data Rozpoczęcia się eventu: 08 Stycznia 2012 (Niedziela)
Nagroda: Zawartość skrzyni* (jeżeli będzie otoczony węglem skrzynia to skrzynia węglowa, tak samo z innymi surowcami)
Wymiary: 100x100x10 [długość x szerokość x wysokość] (wiem że to duży obszar ale będzie trudniej aby znaleźć skrzynie)
Opis: Więc tak jest wielka ""Kupa z stona" (bo na pewno będą takie porównania) i właśnie w środku są poukrywane skrzynie. Jak ktoś znajdzie skrzynie jest jego.
Budowanie: Może to każdy zrobić z budowniczych (i musi posiadać TS, mam własny pokój ultras.pl - czy jakoś tak, pisze teraz z netbooka a nie z laptopa, a tam mam zapisane te IP) jeżeli nie będzie żadnego Budowniczego to ja będę to mógł to zrobić.
Pomysł: TheAdnin1

Skrzynie*:
Są 3 rodzaje skrzyń (węgłowa - tak wiem jak to brzmi, żelazna, obsydianowa)
Skrzynia węglowa:
0-2diamenty, przedmiot zaczarowany do poziomu 5, 3-5 sztabek złota*, 1-5 sztabek żelaza, 0-5 jabłek i 20% na złote jabłko
Skrzynia żelazna:
1-2 bloków diamentów, przedmiot zaczarowany do poziomu 20, 6-9 sztabek złoto, 6-15 sztabek żelaza, 0-10 jabłek i 25% na złote jabłka
Skrzynia obsydianowa:
1-5 bloków diamentów, przedmiot zaczarowany do poziom 50. 10-15 sztabek złota, 15-24 sztabek żelaza, 0-15 jabłek, 50% na złote jabłka

Ilość skrzyń:
Węgłowa - 12 skrzyń
Żelazna - 10 skrzyń
Obsydianowa - 6 skrzyń

Jeżeli chodzi o zaczarowanie przedmiotów to ja mam w domku stół ulepszony. Więc proszę nie pisać postów "A gdzie będziesz zaczarowywał przedmioty? Idiota..."

Pozdrawiam,
TheAdnin1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lamker.pun.pl www.mototeam.pun.pl www.przelecz.pun.pl www.ligatyperow.pun.pl www.hetmanska1944.pun.pl