FreeBuild/Survival

Survival łamany przez freebuild to jest to czego pragniesz

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-01-06 15:41:46

smola1916

Gracz

Zarejestrowany: 2012-01-05
Posty: 2
Punktów :   

Od zera do miliona

Witam, dziś wam pokaże jak najłatwiej zarobić, oraz w punktach (później SS będą):
1. Najcięższy jest zawsze początek. Więc robimy tak musimy zarobić trochę kasy, jest kilka sposobów przedstawię wam mój
a) przenosimy się do lasu/tartaku;
b) rąbiemy trochę drewna (10 szt wystarczy)
c) przerabiamy na deski i później na patyki (8 szt sztuk wystarczy)
d) Robimy kilof drewniany
e) idziemy do kopalni i kopiemy 3 lub 6 cobbestone (KILOFA ZOSTAWIAMY)
f) robimy toporki i zbieramy 3 stacki drewna (można 2, lecz najlepiej 3 bo lepiej sobie zostawić 1 na później)
g) sprzedajemy 2 stacki drewna, potrzebujemy 2 klocki śniegu oraz dynie
BRAWO TERAZ MAMY WSZYSTKIE POTRZEBNE RZECZY
2. Prosimy admina (chyba że już nas pytał o działkę - polecam Damka) o działkę wybieramy sobie byle którąś.
3. Teraz te drewno przerabiamy na deski i robimy farmę śniegu (jeżeli ktoś nie wie jak się robi http://www.youtube.com/watch?v=lCSLriAZG34)
4. Kopiemy śnieg i przerabiamy na klocki śniegu i chodzimy do skupu sprzedawać.
Możemy w między czasie zbudować dom (PAMIĘTAMY O KOMENDZIE /cprivate))
5. Jak zarobimy trochę kasy kupujemy 3 diamenty (co można zrobić z 3 diamentów - Kilof) i idziemy do kopalni, szukamy 3 żelaza i 1 węgla
6. Przetapiamy żelazo i robimy wiadro, oczywiście wypełniamy go wodą
7. Szukamy jakiegoś źródła lawy i wylewamy wodę tak, aby powstał obsydian
8. Kopiemy obsydian i sprzedajemy w skupie (1 szt obsydianu za 500>10 szt śniegu za 80) Jeżeli ktoś powie że obsydian jest nieopłacalny to chyba nie grał na wersji 1.0... Za stack obsydianu możemy dostać aż 32000 puli.

Lepszego sposobu jeszcze nie znalazłem. Znasz jakiś?? Napisz w tym temacie lub mi na PW, jeżeli będzie dobry dodam go.

Proszę nie pisać postów takie jakie "Och dzięki, bardzo mi pomogłeś" - pomogłem Ci? Daj +, ten temat będzie o sposobach na zarobienie, a nie na off-topic...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dss.pun.pl www.wolves.pun.pl www.zma.pun.pl www.sektasniacego.pun.pl www.4zsh.pun.pl